👤

Va rog ajutați. ma dau corana

Va Rog Ajutați Ma Dau Corana class=

Răspuns :

3 este gresită
4 este :
216lei: 3 = 72 lei - un joc puzzle
72lei *5 = 360 lei 5 jocuri puzzle
820lei -360lei=460 lei 4 jocuri construcții
460 lei:4 =115 lei un joc construcții

Sper că te-am ajutat